Kup Voucher

Pokoje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Pokoje

Z zachowaniem tradycji

W Hotelu Batory *** znajduje się 25 komfortowych pokoi dwuosobowych i rodzinnych. Wszystkie pokoje zostały odnowione wiosną 2018 roku. Naszym celem było, aby tradycyjny charakter miejsca łączył się z komfortem.

Nawiązując do osobliwości turystycznej Szczawnicy, na ścianach pokoi można podziwiać m.in. repliki godeł szalayowskich – drewnianych tablic wieszanych kiedyś na domach wynajmujących noclegi turystom. Godła przemycały też informację o charakterze czy talentach gospodarza (np. Malinowscy mieli serce, a nielubiący się z Szalayem Węglarzowie – węża/smoka). 

Balkony zachowały tradycyjne zdobienia drewniane, które można odnaleźć również w klimatycznych zakamarkach hotelu. Widok z pokoju na pobliski park zapewnia relaks i poczucie bliskości z naturą, pokoje z widokiem na Dworek Gościnny to wyjątkowa architektura i klimat uzdrowiska. Dbając o komfort pokoje zostały wyposażone w wygodne łóżka oraz przydatne akcesoria, takie jak minibar, telewizor, suszarka do włosów, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Zobacz na mapie
Newsletter

Bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij