Kup Voucher

Idea

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Idea

Natura i tradycja

W sercu malowniczych Pienin odnajdziesz miejsce prawdziwie niezwykłe. To stworzony blisko 150 lat temu, przez propagatora zdrowego stylu życia i pienińskiej kultury – Józefa Szalaya – Hotel Batory ***.

To właśnie tutaj poczujesz atmosferę miejsca z duszą, które łączy stylowe wnętrza oraz zamiłowanie do tradycji i sztuki. W jednym z hotelowych pokoi, polski noblista Henryk Sienkiewicz, napisał swą niezwykle subtelną powieść „Wiry”.
 
Wyjątkowy klimat miejsca to również bliskość pienińskiej natury, majestatycznej i niezmiennej. To z niej czerpiemy inspiracje do naszych działań i to w zgodzie z nią wprowadzamy nasze pomysły w życie.
 
Na każdym kroku staramy się podkreślać skąd jesteśmy i co możemy zaoferować nie tylko naszym Gościom, ale i okolicy czy regionowi. Wierność pienińskim tradycjom towarzyszy nam na każdym kroku, co widać nie tylko w wystroju Hotelu Batory ***, ale i w jakości obsługi czy menu opartym na lokalnych produktach.
 
Natura i tradycja w nowej odsłonie – to nasze motto. 
 
Wnętrza Hotelu Batory *** zostały odnowione wiosną 2018 roku.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Zobacz na mapie
Newsletter

Bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij