Kup Voucher
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Grupa Hotelowa Szczawnica Park

Grupa Hotelowa
Szczawnica Park

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Grupa Hotelowa
Szczawnica Park

Natura i tradycja

Od kilkunastu lat tworzymy w Szczawnicy wyjątkowe obiekty hotelowe. Naszą ideą jest kultywowanie tradycji uzdrowiskowych tego miejsca, ratowanie przed  zapomnieniem architektury Szczawnicy oraz propagowanie walorów turystycznych Pienin. Działamy w sposób zrównoważony zarówno dla lokalnej społeczności, jak i natury.

Wywodzimy się z tego regionu i dla niego chcemy działać. Wierność pienińskim tradycjom towarzyszy nam na każdym kroku, co widać nie tylko w wystroju obiektów ale i w jakości obsługi czy menu opartym na lokalnych produktach.

W naszym portfolio znajdują się zarówno zabytkowe budynki hotelowe, jak i nowe inwestycje. Budujemy nowe rozdziały w uzdrowiskowej historii Szczawnicy.

Istniejące

Hotel Batory ***

To od tego hotelu w 2002 roku zaczęliśmy budować portfolio naszej grupy hotelowej. Jego wyjątkowa historia i wieloletnia tradycja hotelarska jest dla nas źródłem niekończącej się inspiracji. W architekturze budynku zachowaliśmy szczawnickie tradycje, szczególnie widoczne w ciesielskich detalach elewacji. Unikalną atmosferę tego miejsca staramy się przenosić na nasze pozostałe obiekty. 

Willa Tęcza

Historyczna willa z 1937 roku, zlokalizowana w Parku Dolnym z widokiem na pasmo Pienin. W 2017 roku całkowicie odrestaurowana. W jej wnętrzach urządziliśmy 22 komfortowe pokoje.

Apartamenty Eko

Apartamenty EKO to obiekt skierowany do osób planujących dłuższy pobyt oraz rodzin z dziećmi. Zlokalizowane bezpośrednio nad malowniczym potokiem Grajcarek zapewniają dostęp do najważniejszych punktów Szczawnicy, a stylowo urządzone apartamenty umilą wypoczynek po całodniowych wycieczkach po okolicy.

Willa Park

Nowoczesne, wyremontowane apartamenty o wysokim standardzie w samym centrum górskiego uzdrowiska. Obiekt posiada 9 apartamentów 2-4 osobowych z balkonami, z widokiem na góry lub Park Dolny. Położony w doskonałym sąsiedztwie okolicznach atrakcji oraz punktów usługowych.

Hotel Szczawnica Park Resort & Spa ****

Położony w malowniczych Pieninach Hotel Szczawnica Resort & Spa ****, to kompleks 110 pokoi i apartamentów, zaprojektowanych tak, aby łączyć nowoczesny design, komfort i wyjątkowy charakter regionu. W projekcie hotelu zachwycają detale, szczególnie tradycyjne elementy pienińskiej sztuki zdobienia w drewnie.

Ideą hotelu jest odpoczynek w bliskości natury, tworzenie atmosfery sprzyjającej nurtowi slow life, poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację. Wszystko to w klimacie wyjątkowego uzdrowiska, w samym centrum Szczawnicy!

 


Willa Tęcza

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Zobacz na mapie
Newsletter

Bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij